cvičení skupinové - pf-peceotelo

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

cvičení skupinové

ZTV


Uzavřené skupiny - ZTV

začínáme od úplného začátku - od správného dýchání,nastavení pánve a nohy, uvolňování spasmatických svalů atd...k postupnému posilování oslabených partií těla s cílem vrátit svalům funkčnost, kterou vlivem přetěžování nebo naopak nepoužívání ztratily a odstranit svalové disbalance vedoucí k vadnému držení těla, následně bolestem zad a kloubů.
Naučíte se jak správně stát, sedět a hlavně cvičit tak, abyste si neničili páteř a klouby, protáhnete a uvolníte zatuhlé svalstvo.
Každou hodinu přidáváme něco nového :-)
Maximální počet osob ve skupině - 5 

momentálně není vypsán žádný termín

.......................................................................................................

Veřejné skupiny - ZTV

je skupinové cvičení všeobecně zaměřené na přesnost provedení pohybu ,techniku dýchání a posílení CORE s cílem zlepšit celkovou motoriku a funkčnost svalů a plynulost pohybu.
Cvičení je určeno pro dospělé jako prevence, pro zlepšení držení těla, jako následné udržovací cvičení po rehabilatacích.
I ve skupinách veřejného cvičení začínáme od jednoduchých základních pohybů ke složitějším cvikům, proto je vhodná pravidelná účast .
Pro cvičení v této skupině je nutná dostatečná mobilita klienta s možností lehnout si na zem na podložku
(a hlavně se zvednout :-) )


Případné zdravotní omezení a vhodnost cvičení je nutné před přihlášením konzultovat s svým lékařem a lektora na případná omezení upozornit. 
(ze strany lektora může být požadován písemný souhlas lékaře) 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky